• Якісно
  • Швидко
  Головна   Контакти   Послуги     Офіційна інформація     Коментарі   Кабінет споживача  

Лубни водоканал

Оголошення

О г о л о ш е н н я

 

 Для абонентів КП «Лубни-водоканал», мешканців міста Лубни Полтавської області, щодо зміни
тарифів на послуги з водопостачання та водовідведення.

Згідно Постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг № 160 від 02.02.2017 року, якою Відповідно до пункту 2 частини першої статті 6 Закону України «Про державне регулювання у сфері комунальних послуг», пункту 13 частини першої статті 17 Закону України «Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг», Порядку формування тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення, затвердженого постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 10 березня 2016 року № 302, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 19 квітня 2016 року за № 593/28723, Процедури встановлення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення, затвердженої постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 24 березня 2016 року № 364, зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 27 квітня 2016 року за № 643/28773, внесено зміни до Постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 16 червня 2016 року № 1141 «Про встановлення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення» та встановлено Комунальному підприємству «Лубни-водоканал» Лубенської міської ради Полтавської області тарифи наступних категорій:
Для споживачів - мешканців приватного сектору та юридичних осіб і фізичних осіб підприємців:
- На централізоване водопостачання – 10,00 грн. за 1 куб. метр
( з податком на додану вартість);
- На централізоване водовідведення – 14,90 грн. за 1 куб. метр
( з податком на додану вартість);
Загальна вартість послуг з водопостачання та водовідведення ( з податком на додану вартість) становить - 24,90 грн. за 1 куб. метр.

 

Згідно Постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг № 161 від 02.02.2017 року, якою відповідно до пункту 2 частини першої статті 6 Закону України «Про державне регулювання у сфері комунальних послуг», пункту 13 частини першої статті 17 Закону України «Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг», Процедури встановлення тарифів на послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем), затвердженої постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 15 січня 2015 року № 13, зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 05 лютого 2015 року за № 136/26581, Порядку формування тарифів на послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем), затвердженого постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 10 березня 2016 року № 303, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 04 квітня 2016 року за № 499/28629, внесено зміни до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 26 листопада 2015 року № 2868 «Про встановлення тарифів на послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) суб'єктам господарювання, які є виконавцями цих послуг», зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 11 січня 2016 року за № 24/28154 (із змінами), та встановлено Комунальному підприємству «Лубни-водоканал» Лубенської міської ради Полтавської області тарифи наступних категорій:
Для споживачів - мешканців багатоквартирних будинків ( з використанням внутрішньо будинкових систем):
- На централізоване водопостачання – 10,34 грн. за 1 куб. метр
( з податком на додану вартість);
- На централізоване водовідведення – 15,31 грн. за 1 куб. метр
( з податком на додану вартість);
Загальна вартість послуг з водопостачання та водовідведення ( з податком на додану вартість) становить - 25,65 грн. за 1 куб. метр.
Вказаний тариф застосовується для мешканців багатоквартирних будинків. Відповідно до п. 1 Закону № 417-19 «ПРО ОСОБЛИВОСТІ ЗДІЙСНЕННЯ ПРАВА ВЛАСНОСТІ У БАГАТОКВАРТИРНОМУ БУДИНКУ», Багатоквартирний будинок – житловий будинок, в якому розташовано три чи більше квартири.

 

 

Зміна вартості послуг буде проводиться з 15.02.2017 року.
Відповідно вимог нормативно-правових актів у сфері надання житлово-комунальних послуг та згідно договірних умов, в разі зміни тарифів на послуги з водопостачання та водовідведення, розрахунки проводяться з дня затвердження нових тарифів.
Довідки за телефоном: 6-22-80;

 

 

                                   

* * * * * * * * * * * *

Згідно пункту 2.2 розділу II Наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 30.07.2012 №390 «Про затвердження Порядку доведення до споживачів інформації про перелік житлово-комунальних послуг, структуру цін/тарифів, зміну цін/тарифів з обґрунтуванням її необхідності та про врахування відповідної позиції територіальних громад» інформуємо про намір встановлення тарифу на послуги централізованого постачання холодної ходи, водовідведення (з використанням внутрішньо будинкових систем)

 

 

* * * * * * * * * * * *

Шановні мешканці міста Лубни.

      КП «Лубни-водоканал» повідомляє, що з 01.02.2015 року вводиться в дію новий  тариф на послуги з водопостачання та водовідведення і становитиме :
                    З  ВОДОПОСТАЧАННЯ  -  6,83 грн. за 1 куб. м. (з ПДВ)
             З  ВОДОВІДВЕДЕННЯ    -  8,78 грн. за 1 куб. м.(з ПДВ)
                    Загальна вартість        - 15,61 грн. за 1 куб. м. (з ПДВ)

      Пропонуємо споживачам, які проводять оплату за показниками лічильників води, розрахуватися за надані Водоканалом послуги до 27.01.15 року.  
     Додатково повідомляємо, що починаючи з 01.02.15 року, всі обрахунки будуть проводитися за ново встановленими тарифами з водопостачання та водовідведення.
     В тому разі, коли  інформація про кількість отриманих абонентом  послуг з водопостачання та водовідведення буде надходити у КП «Лубни-водоканал» після 01.02.2015 року, розрахунок буде проводитися по ново встановленому тарифу.

     Нагадуємо, що оплату за водовідведення по лічильнику гарячої води потрібно проводити у КП «Лубни-водоканал». З 01.02.2015 року  тариф на водовідведення становитиме – 8,78 грн. за 1 куб. м. (без врахування пільг).
Довідки за телефоном: 57-36.
 

Вдячні за розуміння.

 

* * * * * * * * * * * *

 Клієнтам, що мають заборгованість. Повідомляємо, що підприємством активно проводиться робота по примусовому стягненню заборгованості за надані послуги, при цьому сама по собі відсутність письмового договору  між сторонами не може бути підставою для відмови в позові про стягнення заборгованості за фактично  надані послуги.   Відповідно до ст. 625 ЦК України боржник, який прострочив виконання грошового зобов'язання, на вимогу кредитора зобов'язаний сплатити суму боргу з урахуванням встановлено індексу інфляції за весь час прострочення, а також три проценти річних від простроченої суми, якщо інший розмір процентів не встановлений договором або законом.
Розгляд справ здійснюється ЗАОЧНО.
Після вступу в силу судового рішення підприємство звертається до Відділу державної виконавчої служби Лубенського міськрайонного управління юстиції з заявою про примусове виконання виконавчого листа, на майно боржника накладається арешт, та покладаються додаткові витрати  повязані з примусовим виконанням.
Тож закликаємо усіх своєчасно розраховуватись за спожиті послуги.
З прикладами судових наказів можливо ознайомитись за наступними посиланнями


* * * * * * * * * * * *

 До уваги споживачів КП "Лубни-водоканал"!

 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 Спростування недостовірної інформації поширеної 19 жовтня в мережі Інтернет та в ефірі місцевого телебачення заявилася передача під назвою «водоканальне свавілля»

 КП "Лубни-водоканал" повідомляє, що ТОВ Міська телекомпанія "Лубни" допустила перекручування фактів та поширення недостовірної інформації про підприємство. Текст направленої скарги дивись за цим посиланням.

 

 

Розробка сайту та співпраця lubny.poltava.ua

Top
#fc3424 #5835a1 #1975f2 #c6c688 #da2542 #29783d