Головна   Контакти   Послуги     Загальна інформація     Коментарі   Кабінет споживача  

Через борги за воду заберуть субсидію.

До уваги користувачів субсидії та пільг, які мають заборгованоність за послуги з водопостачання та/ або водовідведення!
Задля можливості отримання відшкодувань за комунальні послуги по пільгам (у готівковій формі) й субсидій, рекомендуємо абонентам терміново провести оплату заборгованості за послуги з водопостачання і водовідведення.
Відповідно Постанові КМУ № 373 від 17.04.19 року, субсидія та пільги в готівковій формі на поточний та наступний терміни призначається у разі відсутності у абонента заборгованості за житлово-комунальні послуги простроченої понад 3 –х місяців.
Наразі КП «Лубни-водоканал» передало для Управління соціального захисту населення інформацію щодо заборгованісті у абонентів-користувачів субсидіями та пільгами.
Наголошуємо, що в разі наявної понад з місяці заборгованості, субсидіанти втрачають право на отримання субсидійної допомоги від Держави. При наявності боргів у абонента - пільговика, змінюється форма відшкодування пільг, тобто подальші виплати будуть проводиться у безготівковій формі через АТ «Ощадбанк».
Тому важливо, щоб у одержувачів житлової субсидії та пільг була відсутня просрочена заборгованість, сума якої перевищує 20 неоподаткованих мінімумів доходів громадян (340 грн.).
Тож звертаємось до лубенців з проханням терміново оплатити за послуги КП «Лубни-водоканал», щоб не втратити право на отримання субсидій та пільг.
Для отримання інформації по стану заборгованості Ви можете звернутися особисто у відділ збуту КП «Лубни-водоканал» у приймальні для абонентів дні ( понеділок, середа, п”ятниця) або ж отримати інформацію за телефонами :6-22-80 та 066-016-94-44

Розробка сайту та співпраця lubny.poltava.ua

Top
#fc3424 #5835a1 #1975f2 #c6c688 #da2542 #29783d